אודותינו

A&G Partners היא חברה המתמחה בקידום שותפויות עסקיות בין חברות בישראל לחברות בהודו בפרט ובדרום-מזרח אסיה בכלל. A&G יוצרת את ההזדמנויות העסקיות הללו באמצעות גיבוש מיזמים משותפים, הרלוונטיים להשגת המטרות העסקיות של שותפיה, וזאת הודות להיכרות עמוקה ובלתי אמצעית עם השוק ההודי.

A&G הוקמה בשנת 2002 ע"י עו"ד ענת ברנשטיין-רייך (ישראל) ומר אלפרד מיכאל ארמבן (הודו), ומעסיקה כיום צוות של כ-30 עובדים ויועצים במשרדיה בתל אביב ובבומביי. החברה פועלת במגוון רחב של סקטורים החל בנדל"ן ובנקאות השקעות, דרך ביוטכנולוגיה, homeland security, טלקום ו-IT וכלה בבידור ומדיה.

שותפיה של A&G זוכים ליהנות משנים של ניסיון נצבר, שמקנות לה שליטה טובה ברזי התרבות העסקית הייחודית לשוקי המזרח. ההזדמנויות העסקיות העצומות שנפתחו לחברות מערביות בהודו ובדרום-מזרח אסיה, הופכות את A&G לשותף הולם עבור חברה או יזם המבקשים לקטוף את הפירות של שוק זה, המתאפיין בצמיחה אדירה ופוטנציאל אינסופי.

מעבר להיכרות מעולה עם התרבות המקומית וסקטורים שונים בקהילות העסקיות הרלוונטיות, A&G מספקת לשותפיה גישה לרשת חברתית ועסקית ענפה, המהווה פעמים רבות תנאי הכרחי לפיתוח עסקים מצליחים בצד זה של העולם. אמנם דימוי ה"כפר הגלובלי" מתגלה כנכון לרב המקומות בעולם, אולם במקרה של הודו ושכנותיה הוא עלול להוות מכשול להצלחה, שכן רב השוני על הדמיון בין השווקים הללו.

A&G מעניקה לשותפיה את הבסיס להצלחה: כלים של חקר שוק והערכת שוק, זיהוי הזדמנויות עסקיות ושותפים מקומיים פוטנציאליים, שותפות בבנייה ויישום של תוכנית עסקית הרלוונטית לשווקים של מזרח אסיה, יצירת נציגות מקומית במדינת היעד, הכשרה תרבותית, ליווי ע"י צוות מומחים בתחומי משפט, ראיית חשבון, ייעוץ מס ועוד, לימוד כללי ההשקעה המקומיים למשקיעים זרים ותמיכה מקצועית.

לקריאת כתבות בעברית, לחצו כאן.